Görünüşe göre bu kategori için herhangi bir kuponumuz yok. Başka bir şey aramayı deneyin.

Biten Fırsatlar (Yine de Şansınızı Deneyin)


%50 daha az öde

%50 Abbyy FineReader PDF indirim kodu

Abbyy Kara Cuma kampanyası ile size FineReader PDF indirim kodu ile %50 daha az ödeme fırsatını sunuyor. Kodu kopyalayarak kasada uygulamanız indirime hak kazanmanızı sağlayacaktır.
İndirim kapsamında olan ürünler:
+ABBYY FineReader PDF Standard (yıllık plan)
+ABBYY FineReader PDF Corporate (yıllık plan)
+ABBYY FineReader PDF for Mac (1-yıl lisans)

ABBYY indirim kuponu
Get Code

%30 indirim kodu

%30 ABBYY indirim kodu

ABBYY indirim kodu ile FineReader PDF (Windows), FineReader PDF Corporate (Windows) veya FineReader PDF for Mac kısa süreli kampanya ile %30 indirimli.

%10 indirim

%10 ABBYY FineReader PDF Corporate kupon kodu

ABBYY FineReader PDF Corporate (yıllık plan) %10 indirim kupon kodu.

ABBYY indirim kuponu
Get Code

%10 indirim

%10 ABBYY FineReader PDF for Mac indirim kodu

ABBYY FineReader PDF for Mac (yıllık plan) %10 indirim kupon kodu.

ABBYY indirim kuponu
Get Code

%10 indirim

%10 indirim kodu ABBYY FineReader PDF Standard

ABBYY FineReader PDF Standard (yıllık plan) için geçerli %10 indirim kuponu kodu.

ABBYY indirim kuponu
Get Code
ABBYY FineReader indirim kodu ABBYY, metin ve belge tanıma, veri soruşturma ve dil tabanlı suni zeka çözümleri sunan bir yazılım şirketidir. 1989 senesinde Rusya'da kurulan şirket, günümüzde global bir oyuncu olup birçok ülkede ofisleri bulunmaktadır. ABBYY'nin teknolojileri, dijital dönüşüm, otomasyon, ve içerik ayıklama süreçlerinde etkin bir halde kullanılır. ABBYY 'nin kullanımı için tavsiye edilen ve en malum ürünlerinden ve çözümlerinden bazıları şunlardır: FineReader: Bu, optik karakter tanıma (OCR) teknolojisine dayanan popüler bir belge dönüştürme yazılımıdır. FineReader, kağıt belgeleri ve görüntüleri düzenlenebilir ve aranabilir formatlara dönüştürmek için kullanılır. FlexiCapture: Bu, veri soruşturma ve belge işleme çözümüdür. Otomatik biçim ve belge tanıma, veri ayıklama ve doğrulama benzer biçimde özelliklere haizdir. Business Card Reader: Bu, kartvizitlerden detayları tarayarak dijital verilere dönüştüren bir mobil uygulamadır. Mobile Capture: Mobil cihazlar için tasarlanmış, belge soruşturma ve optik karakter tanıma çözümüdür. Linguistic Technologies: Dil işleme ve tercüme mevzularında çözümler sunar. Bu, hem bireyler için hem de işletmeler için çeşitli dil tabanlı uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırır. ABBYY, sunmuş olduğu ürünlerle belge ve içerik otomasyonunda mühim bir rol oynar. Firmanın teknolojileri, verileri otomatikman soruşturma, tanıma ve işleme mevzusundaki kabiliyetleriyle birçok endüstride dijital dönüşüm süreçlerini desteklemektedir. ABBYY indirim kupon kodu ile Kupon Takip üstünden yapacağınız satın almalarda minimum %10 kazanç elde edebilirsiniz.