Görünüşe göre bu kategori için herhangi bir kuponumuz yok. Başka bir şey aramayı deneyin.

Biten Fırsatlar (Yine de Şansınızı Deneyin)


%50 daha az öde

%50 Abbyy FineReader PDF indirim kodu

Abbyy Kara Cuma kampanyası ile size FineReader PDF indirim kodu ile %50 daha az ödeme fırsatını sunuyor. Kodu kopyalayarak kasada uygulamanız indirime hak kazanmanızı sağlayacaktır.
İndirim kapsamında olan ürünler:
+ABBYY FineReader PDF Standard (yıllık plan)
+ABBYY FineReader PDF Corporate (yıllık plan)
+ABBYY FineReader PDF for Mac (1-yıl lisans)

ABBYY indirim kuponu
Get Code

Özel günler, hem bireylerin hem de firmaların takip ettiği ve özel anlam yüklediği günlerdir. Firmalar, bu günlerde tüketicilere özel indirimler, kampanyalar ve promosyonlar sunarak satışlarını artırmaya çalışırlar.

Bazı özel günler ve bize kattığı anlamları,

Yeni Yıl: Her yılın başlangıcı olan 1 Ocak'ta kutlanır. Yeni başlangıçları ve umutları simgeler. Birçok mağaza ve online platform, yeni yıl indirimleri sunar.

Sevgililer Günü: 14 Şubat'ta kutlanır. Aşkı ve sevgiyi kutlamak için özel bir gündür. Çiçekçiler, çikolatacılar ve takı mağazaları bu dönemde yoğun ilgi görür.

Anneler Günü: Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanır. Annelerin önemini ve sevgisini kutlamak için ayrılmış bir gündür. Birçok mağaza ve marka, annelere özel indirimler ve kampanyalar düzenler.

Babalar Günü: Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanır. Babaların önemini ve sevgisini anlamak için kutlanan bir gündür.

Black Friday (Kara Cuma): Kasım ayının dördüncü Cuma günü kutlanır. Özellikle Amerika'da başlayan bu alışveriş çılgınlığı, dünya genelinde birçok ülkede popüler hale gelmiştir. Birçok mağaza ve online platform, bu gün için özel indirimler sunar.

Cyber Monday (Siber Pazartesi): Black Friday'den sonraki Pazartesi günü kutlanır. Özellikle online alışveriş siteleri için önemli bir gündür ve birçok indirim teklifi sunulur.

Kadınlar Günü: 8 Mart'ta kutlanır. Kadın hakları ve eşitliği konusunda farkındalık yaratmak için ayrılmış bir gündür.

Çocuk Bayramı: 23 Nisan'da kutlanır. Türkiye 'de M. Kemal Atatürk 'ün hediye ettiği çocukların bayramıdır. Çocukların eğitimi, mutluluğu ve haklarına dikkat çekmek için kutlanır.

Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı: İslam dünyasında önemli iki bayramdır. Dini öneme sahip olan bu günlerde aile ziyaretleri, hediyeler ve özel alışverişler yapılır.

Kupon Takip Özel Günler kategorisini takip ederek indirim kodu ve fırsatları yakalayabilirsiniz.