Görünüşe göre bu kategori için herhangi bir kuponumuz yok. Başka bir şey aramayı deneyin.

Biten Fırsatlar (Yine de Şansınızı Deneyin)


%50 daha az öde

%50 Abbyy FineReader PDF indirim kodu

Abbyy Kara Cuma kampanyası ile size FineReader PDF indirim kodu ile %50 daha az ödeme fırsatını sunuyor. Kodu kopyalayarak kasada uygulamanız indirime hak kazanmanızı sağlayacaktır.
İndirim kapsamında olan ürünler:
+ABBYY FineReader PDF Standard (yıllık plan)
+ABBYY FineReader PDF Corporate (yıllık plan)
+ABBYY FineReader PDF for Mac (1-yıl lisans)

ABBYY indirim kuponu
Get Code

Kara Cuma yani orijinal tanımı ile Black Friday Amerika Birleşik Devletleri 'nde Şükran Günü'nün ardından gelen ve çılgın alışveriş kampanyalarının resmi başlangıcını işaret eden özel bir gündür. Her yıl Kasım ayının dördüncü Perşembesi'ni takip eden Cuma günü başlar ve dünya genelinde alışveriş tutkunları tarafından heyecan ile beklenir. Kara Cuma, hem mağazalarda hem de online alışveriş sitelerinde yılın en büyük indirimlerinin ve tüketiciler için en cazip alışveriş fırsatlarının sunulduğu bir tarihtir.

Kupon Takip olarak, Kara Cuma 'da sizlere özel indirimleri duyuruyor ve sunuyoruz. Web sitemiz, çeşitli online alışveriş sitelerinde geçerli olan büyük indirimler ve avantajlı indirim kodları ile dolu bir dünya fırsatı sunuyor. Bu özel günde, alışverişinizi daha da ekonomik ve sizi keyiflendirecek hale getirecek sunduğumuz fırsatları kaçırmayın. Satın almayı arzuladığınız ürünlerde alışveriş listenizi hazırlayın büyük tasarruflar yapmak için Kupon Takip'in sunduğu indirimleri takip ederek size fayda sağlayacak en iyi fırsatları yakalayın.