İlk ay ücretsiz Wordpress Hosting

$1 Yönetilen WordPress Hosting

Namecheap Yönetilen WordPress Hosting (managed WordPress Hosting) sadece 1 USD ilk ay için.

En ucuz Namecheap ürünleri

Namecheap Günlük Promosyonu

Namecheap Günün promosyonu sayfasını görüntüleyerek sizin için en cazip teklifi görün. Domains, WordPress Hosting, Paylaşımlı Hosting, Güvenlik Ürünleri, E-posta uygulamaları aradığınız ürüne en uygun cazip teklifi mutlaka bulacaksınız.

Alan adınızı koruyun

Ücretsiz Alan adı gizlilik koruması

Name Cheap ile Alan adı gizlilik koruması (Get Privacy Protection Free Forever) ücretsiz. Satın alacağınız tüm domainlerde Whois sorgularında adınız ve eposta adresiniz sonsuza dek ücretsiz görüntülenmeyecek!

Biten Fırsatlar (Yine de Şansınızı Deneyin)


En İyi Fırsat

%45 Domain Tranferi indirimi

.com, .net, .org, ve .co NameCheap ‘e domain tranferleri %45 indirimli.Çok kısa bir süre.

Namecheap, 2000 yılından beri var olan, güvenilir bir alan adı kayıt firmasıdır. Namecheap, bireylerden büyük kuruluşlara kadar geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir ve alan adı kayıt, hosting ve güvenlik hizmetleri talep edenler için iyi bir seçenektir. Ve, dünyanın bir çok bölgesinden müşterisi vardır. Namecheap, domain kayıt hizmetlerinin yanı sıra web hosting, SSL sertifikaları, özel e-posta hizmetleri ve daha birçok web hizmeti sunmaktadır. Neden Namecheap müşterisi olmalıyım derseniz; Namecheap, alan adları için genellikle uygun fiyatlar sunar. Web sitesi, kullanıcıların domainlerini, hostinglerini ve diğer servislerini kolayca yönetmeleri için Kullanıcı Dostu Arayüz bir arayüze sahiptir. Panelinizin güvenliğini, Two-factor authentication (iki faktörlü doğrulama) gibi güvenlik yöntemleriyle korur.Alan adı gizliliği, WhoisGuard ile birlikte ücretsiz olarak sunulur. Bu, kullanıcıların kimlik bilgilerini gizleyerek spam ve kimlik hırsızlığına karşı ekstra bir koruma katmanı sağlar. Övündükleri bir Müşteri Desteği vardır. 24/7 canlı destek chat hizmeti ve bilgi tabanı ile müşterilere gerçekten destek sağlar. Kupon Takip 'in bu sayfasında Namecheap indirim kodu, promosyon kodu ve fırsatlarını bulabilir daha az ödersiniz.