%50 Promosyon

Öğrenci ve Akademisyenlere Özel Parallels V18 ile %50 Tasarrufun Keyfini Çıkarın

Parallels, öğrenim ve araştırma yolculuğunuzda sizi desteklemek için KuponTakip ‘te! Yenilikçi Parallels ‘in V18 sürümü, öğrenci ve akademisyenlerimize özel, benzersiz bir fırsatla geliyor… Tam %50 indirim! Tek yapmanız gereken öğrenci veya akademisyen olduğunuzu belgelemek. Teknolojiyi öğreniminizin merkezine koyun, projelerinizi ve araştırmalarınızı bir üst seviyeye taşıyın. Tek bir bilgisayarda hem Windows, hem de Mac işletim sistemine sahip olun. İster derslerinizde, ister laboratuvar çalışmalarınızda, Parallels V18 sizi en iyi şekilde destekleyecek. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın, geleceğinize şekil verin.


Öğrenci ve Akademisyenlere Özel Parallels V18 ile %50 Tasarrufun Keyfini Çıkarın!

Süper Fırsat

Parallels 2022 Black Friday %25 indirim Kampanyası

Parallels Black Friday indirim Kampanyası 2022 size %25 tasarruf edebileceğiniz fırsatlar sunuyor.

En İyi Fırsat

Parallels Acronis Paket Satış Kampanyası 230 USD indirim

Parallels Paket Kampanyasında 230 USD indirimle Parallels Desktop STD 1Y + Acronis Cyber Protect Home Office Premium Edition + Parallels Toolbox + Parallels Access
paketini indirimli satın alabilirsiniz.

Parallels indirim kuponu
Get Code

En İyi Fırsat

Parallels %20 Kupon

Black Friday kampanyasında Parallels 20% indirim Parallels Desktop Perpetual, Parallels Desktop STD 1Y, Parallels Desktop PRO 1Y, Parallels Desktop Business Edition new and upgrade licenses için kullanabileceğiniz kısa süreli kampanya kodu ile %20 indirim sağlayabilirsiniz. İndirim kuponu kasada otomatik uygulanacaktır.

Parallels indirim kuponu
Get Code

Ekstra %10 indirim kodu

Parallels Öğrenci Sürümü %50 +%10 Kupon

Parallels 50% + %10 ekstra indirim Parallels Desktop Students bu özel akademik sürüm için kullanabileceğiniz kısa süreli kampanya kodu ile %50+%10 indirim sağlayabilirsiniz. İndirim kuponunu kasada uygulayarak +%10 indirim elde edinin. Öğrenci olduğunuzu belgenizle kanıtladıktan sonra indirimlere hak kazanırsınız.

Parallels indirim kuponu
Get Code

En İyi Fırsat

Parallels Toolbox Mac Windows

Parallels Toolbox Mac veya Windows için kullanabileceğiniz kısa süreli kamyanya kodu ile %10 indirim sağlayabilirsiniz.

Parallels indirim kuponu
Get Code

İndirimde

Parallels Desktop 13 for Mac %25 indirim

Parallels Desktop 13 for Mac yeni satın alımda veya versiyon yükseltmede %25 indirim.
Parallels Desktop 13 for Mac, yüzlerce yeni özellik ve Mac ve Windows’da günlük görevler için daha birçok araçla performansı artırır. Sürücünüzü temizleyin, özel dosyaları güvence altına alın, video indirin, GIF’ler oluşturun ve daha pek çok şey yapın. MacOS High Sierra ve Windows 10 Fall Creators Güncelleştirmesi için optimize edilmiştir.
Parallels Standard, PRO veya Business aboneliklerinde geçerlidir.
Diğer geçerli kampanya ürünleri
+Parallels Desktop for Mac v13 Perpetual License
+Parallels Desktop for Mac v13 (1-year Standard Subscription)
+Parallels Desktop for Mac v13 (1-year Pro Subscription)
+Parallels Desktop for Mac v13 (1-year Business Subscription

Parallels indirim kuponu
Get Code

Biten Fırsatlar (Yine de Şansınızı Deneyin)


%15 daha az öde

Parallels Promosyonu %15 tasarruf

Kısa süreli kullanıma sahip olan bu kampanya fırsatı ile yeni güncel versiyon Parallels ‘i %15 satış fiyatından daha ucuza alma imkanınız var. Kupon Kodu kasada otomatik uygulanacaktır.

%25 daha az öde

Parallels kupon kodu %25 tasarruf

Kısa süreli kullanıma sahip olan bu kupon kodu ile yeni güncellemesi yapılmış Parallels ‘i %25 satış fiyatından daha ucuza alma imkanınız var. Kodu kopyalayarak kasada uygulamanız indirime hak kazanmanızı sağlayacaktır.

Parallels indirim kuponu
Get Code

%43 indirim kodu

Parallels’te Büyük Fırsat %43 İle Sınırları Aşın

Parallels, sizi de kendi teknolojisine katabilmek için kapılarını aralıyor ve size bu deneyimi benzersiz bir fırsatla sunuyor! %43 indirim kupon kodu ile, sadece daha iyi değil, aynı zamanda daha ekonomik bir Parallels deneyimi yaşayın. Bu özel indirimi kaçırmamanız için sınırlı bir süre sunuluyor. İleri teknolojiye adım atmanın ve mükemmeliyetin keyfini sürmenin tam zamanı. Fırsattan yararlanın, geleceğin teknolojisini bugünden keşfedin!

%25 indirim kodu

%25 Parallels Promosyon kodu

Teknolojinin sınırlarını zorlayan

Parallels promosyon kodu

ile yeni V19 sizi bekliyor. Yükseltmeler hariç, yeni satın alacağınız tüm yeni lisanslar için geçerli! Daha hızlı, daha stabil ve daha verimli bir deneyimli bir d için en yeni özelliklere sahip bu sürümle tanışma zamanı geldi. Ve şimdi, sadece kısa bir süre için, bu eşsiz deneyimi %30 indirimle elde edebilirsiniz. Bilgisayar deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanın ve en iyi teknolojiye uygun fiyata sahip olmanın tadını çıkarın. Fırsatı kaçırmayın!

Parallels indirim kuponu
Get Code

%20 indirim kodu

%20 Yeni Parallels indirim kodu

En iyi performansı ve üretkenliği

Parallels indirim kodu

ile arayan geliştiriciler, bireysel kullanıcılar için, Size uygun planı seçin ve desktop pro sürümü (mac ve windows) Versiyon 19 satın alın. Yükseltmeler hariç, yeni satın alacağınız tüm yeni lisanslar için geçerli %20 oranında indirim kazanacaksınız.

%10 indirim kodu

Parallels Kupon Kodu ile %10 Kazanın

Kullanabileceğiniz Parallels Kupon Kodu ile Full Lisans veya Yıllık abonelik satın alımlarınızda kısa süreli %10 indirim kampanyası. İndirim kodunu kasada uygulayarak satın alımınızda tasarruf edin.

Parallels indirim kuponu
Get Code

%5 indirim

Parallels Desktop %5 indirim kodu

Parallels Desktop Editions yeni satın alımda %5 indirim kupon kodu.

Parallels indirim kuponu
Get Code

İndirimde

Parallels Öğrenci Sürümü %50 + Gravit Designer PRO

Parallels Student Edition bu özel akademik sürüm için kullanabileceğiniz kısa süreli kampanya kodu ile %50 indirimli fiyat + Gravit Designer PRO ‘yu ücretsiz elde edinin.


Parallels Öğrenci Sürümü %50 + Gravit Designer PRO ücretsiz

Parallels indirim kuponu
Get Code

Parallels, en başta sanallaştırma yazılımları olmak suretiyle çeşitli yazılım ürünleri ve hizmetleri geliştiren bir şirkettir. Şirket, bilhassa Mac bilgisayarlarda Windows uygulamalarını çalıştırmak için kullanılan Parallels Desktop yazılımıyla tanınır.
Parallels uzmanlığı,

Parallels Desktop: Bu, Mac kullanıcılarının macOS içinde sanal bir makine oluşturarak Windows ve öteki işletim sistemlerini çalıştırmasını elde eden bir sanallaştırma yazılımıdır. Bu sayede kullanıcılar, Mac'te aynı anda hem macOS hem de Windows uygulamalarını kullanabilirler.

Parallels Access: Bu servis, kullananların masaüstü uygulamalarına mobil cihazlarından erişmesini sağlar. Bu sayede, kullanıcılar tablet yada akıllı telefonlarından masaüstü uygulamalarını tam özellikleriyle kullanabilirler.

Parallels Toolbox: Bu yazılım, Mac ve Windows kullanıcıları için bir takım kullanışlı vasıta sunar. Ekran görüntüsü alma, video indirme ve dönüştürme benzer biçimde çeşitli görevleri süratli ve kolay bir halde yapabilmek için tasarlanmıştır.

Parallels Remote Application Server (RAS): Bu, işletmeler için uçtan uca bir sanallaştırma çözümü sağlar. Bu size, uygulama ve masaüstü sanallaştırma, mobil aygıt yönetimi ve daha birçok özellik sunar.

Parallels, sanallaştırma mevzusunda oldukça popülerdir ve ürünleri, çoğu zaman kullanım kolaylığı ve performansları ile bilinir. Bilhassa Mac kullanıcıları içinde, Windows uygulamalarına erişim ihtiyacı olanlar için mühim bir çözüm sunmaktadır. Bugün sizde Kupon Takip 'ten, Parallels indirim kodu ile yapacağınız alışverişte en yüksek indirim oranlarını kazanacaksınız. Web sitemizden kopyaladığınız kodu satıcının sepetindeki "Hediye çeki kodunu girmek için işaretleyin" yazan kutucuğa tıklayarak yapıştırmanız ve akabinde "uygula" tuşuna tıklamanız indirimi elde etmenizi sağlayacaktır.