%20 promosyon kodu

WordPress.com üyelere özel %20 indirim kuponu

WordPress.com ‘dan üyelerine özel %20 indirim kuponu. Kuponu kasada uygulamanız size %20 indirim sağlar.

Wordpress.com
Get Code

Biten Fırsatlar (Yine de Şansınızı Deneyin)


%50 promosyon kodu

WordPress.com %50 indirim kodu

WordPress.com ‘da yeni üyeliklere özel %50 indirim kodu. Tüm yıllık planlarda geçerli bu indirim kuponunu kasada satın almanız sırasında uygulayın ve indirimi yakalayın.

Wordpress.com
Get Code

WordPress Nedir?

WordPress, dünya çapında kullanılan web sitelerini temelini oluşturan, açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. Başlangıçta bir blog platformu olarak geliştirilmiştir. Zaman içerisinde esnekliği ve genişletilebilir özellikleri sayesinde web sitelerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. WordPress, kullanıcı dostu arayüzü, geniş tema ve eklenti kütüphanesi ile hem bireyler hem de kurumlar tarafından tercih edilir. Kullanıcılar, WordPress ile e-ticaret siteleri, bloglar, haber siteleri, forumlar ve daha fazlasını kolayca oluşturabilir.

WordPress.com Nedir?

WordPress.com, WordPress 'in sunucu ile barındırılan bir versiyonudur.Automattic şirketi tarafından yönetilir. WordPress.com, kullanıcıların kendi web hosting ve domainlerini yönetme ihtiyacını ortadan kaldırarak, WordPress 'e uygun inşa edilmiş altyapısını kullanarak webmaster 'ların web sitelerini oluşturmasını ve yönetmesini kolaylaştırır. Bu hizmet, özellikle teknik bilgisi olmayan veya sunucu yönetimi ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için idealdir. WordPress.com, ücretsiz bir başlangıç planı sunar. Daha fazla özellik ve esneklik arayan kullanıcılarına da çeşitli ücretli planlar sunar. WordPress.com üzerinde oluşturulan siteler, Automattic tarafından barındırılır ve altyapı bakımı yapılır. Böylece kullanıcılar daha rahat bir şekilde daha fazla içerik üretmeye odaklanabilirler.

WordPress'in güçlü özelliklerini ve esnekliğini kullanarak bu konforu daha uygun fiyatlarla Kupon Takip 'in bu fırsat sayfasını takip ederek Wordpress indirim kodlarını bulabilir ve wp.com 'dan satın alacağınız planlarda yüksek tasarruflar elde eder ve bütçenize ek katkı sağlarsınız.