Responsive Coupon Theme %50 indirim kuponu

Responsive Coupon Theme %50 indirim kuponu

PremiumPress wordpress Responsive Kupon Teması %50 indirim kuponu kodu
Satış fiyatı: 99 USD indirim tutarı -$49.5 USD. indirim kuponları oluşturarak ürün Satabileceğiniz WordPress site Temasıdır.

Türkiye ‘de veya Dünyada her geçen gün sürekli gelişen indirim kuponları piyasasında yer almaya hazırsanız size mobil cihazlarla tam uyumlu WordPress Kupon Teması.
Ekstra abonelik isteyen kupon yayınlayan ağlara ek ücret ödemeden kendi kupon linklerinizi XML veya CSV formatında import ederek güncelleyebileceğiniz, Ürün reklam ‘larını veya Google reklamlarını ek bir plugin kurmadan dilediğiniz sayfada, kategoriler veya mağaza sayfasında yayınlayabileceğiniz, dilediğiniz dile tek bir sayfadan temayı dönüştürebileceğiniz, ücretsiz ek pluginlerle dilediğiniz şekilde sitenizi organize edebileceğiniz, her gün binlerce ziyaretçinizi ağırlayabilecek şekilde sunucuyu yormadan temiz kodlanmış ve ücretsiz dağıtılan ek (child) temalarla sitenizi dileğinizce dizayn edebileceğiniz bir WordPress teması. Rakiplerinin güncellemeleri, pluginleri, child temaları ve desteği bile parayla sattığı bir Temayı tek bir ücret ödeyerek ömür boyu güncelleme desteği ve kendinize ait sitelerde sınırsız kurup kullanabilme lisansına sahip olabileceksiniz.

Premium Press indirim kuponu
Get Code